Пробіотичний миючий засіб для біологічної дезінфекції «Organics Hospital»

Об'єм: 1000 мл.

Засоби для дезінфекції, містять корисні мікроорганізми і створюються, спираючись на той самий головний принцип, створення всіх пробіотичних миючих засобів – не знищувати патогенні бактерії з допомогою все більш сильних отрут і хімічних засобів, а перемагати їх за допомогою бактерій-пробіотиків.

Дезінфекція приміщень пробіотичними розчинами настільки ж ефективна, як і хімічними речовинами, але на відміну від хімії – не шкодить самій людині. Дезінфекція приміщень пробіотиками може проводитися не тільки в лікарнях і госпіталях, але і в домашньому побуті.

 

Сфера застосування: 

Вологе прибирання, санітарно-гігієнічна обробка з метою контролю росту внутрішньолікарняної інфекції. Рекомендовано до використання у лікарнях, пологових будинках, стоматологічних кабінетах, дитячих садах, школах, будинках престарілих, а також для застосування в побуті. При регулярному використанні засіб Organics Hospital ефективно пригнічує і на тривалий період блокує ріст патогенних бактерій: Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Clostridium difficile, MRSA інфекції. Підходить також для миючого пилососа.

Organics Hospital – це унікальна композиція органічних миючих компонентів і пробіотичних бактерій. Причому пробіотичні бактерії для складу Organics Hospital були спеціально протестовані й підібрані за принципом максимального прояву їх антагоністичних властивостей до патогенної для людини мікрофлори. Ця група пробиоических мікроорганізмів після нанесення їх на різні поверхні (підлога, меблі, стіни) здатна в короткий термін придушити і блокувати ріст патогенних бактерій, збудників небезпечних для людини інфекцій.

У період  вірусу грипу, ГРЗ, простудних захворювань, а також у приміщеннях, де знаходяться люди похилого віку, діти, люди з ослабленою імунною системою або післяопераційний період ми рекомендуємо не лише обмежитися миттям підлоги, а і проводити регулярні аерозольні обробки водним розчином Огдапісѕ Hospital згідно інструкції на упаковці.

Обробки проводяться шляхом аерозольного розпилення вже розведеного концентрату водою за допомогою ручного розпилювача або при великих площах застосовується генератор холодного туману.

миття підлоги: 2 ковпачка (50 мл) на відро з водою;
вологе протирання: 1 ковпачок (25 мл) на 1 літр води;

аерозольне розпилення: 2 ковпачка (50 мл) на 0,5 літрів води залити в пляшку з курковим розпилювачем

Склад

комплекс пробіотичних мікроорганізмів, < 5% неіоногенні ПАР з рослинної сировини.. 

Кошик