Гель для прання кольорових тканин "ЭкоНомька" 1000 мл.

Ціна: 74,00 грн.

Об'єм: 1000 мл.

Завдяки унікальним компонентам кольори на тканинах не змішуються, тобто немає ефекту полинявших речей. Наприклад, якщо Ви перете червону і білу білизну, то біла не стане рожевою або ж чорну і білу, то біла не стане сірою.

– рідкий засіб, який виготовлено з органічних компонентів рослинного походження на основі мила і призначене для машинного і ручного прання;

не руйнує структуру тканини;

– швидко і без залишків вимивається в процесі полоскання;

частинки нано срібла (колоїдне срібло) володіють дезинфікуючими властивостями, що дозволяє не кип'ятити білизну.


Екологічне прання речей відбувається завдяки органічному милу і дерматологічно м'яким Цукровий ПАР, які включені до складу гелю.

Колоїдне срібло не вбиває природні клітини організму і не впливає на нормафлору, але при цьому вбиває віруси і шкідливі бактерії. Звертаємо Вашу увагу, що колоїдне срібло і іонне срібло не одне і теж і якщо Ви зустрінете на упаковці +Ag – це іонне срібло. Одним з найбільш класичних представників іонного срібла, є нітрат срібла або азотнокисле срібло. Іонне срібло вбиває все без розбору, як шкідливі, так і корисні бактерії, а також, є токсичним.

Склад: 

5-15% мило, 5-15% АПАВ рослинного походження , <5% алкилполиглюкозид, інгібітор перенесення барвника, комплексоутворювач МГДА (рекомендований для високо екологичних миючих засобів), колоїдне срібло .

Кошик