Кокосова олія 1000 мл. з дозатором

Об'єм: 1000 мл.

Кокосову олію получають методом холодного віджиму з висушеної м'якоті кокосових горіхів. Нерафінована кокосова олія при кімнатній температурі представляє собою блідно-жовту рідину з ярко вираженим кокосовим запахом, а при температурі нижче 25 градусів - тверду маслянисту речовину. По існуючим стандартам в такій олії повинно бути не менше 50% лауринової кислоти. Кокосова олія відмінно захищає, пом'якшує і розгладжує шкіру, дякуючи своїй здатності створювати на поверхні шкіри захисну плівку.

Олія кокосу зволожує, живить, захищає і повністю засвоюється шкірою.

Підходить для всіх типів шкіри, не комедогенна.

Олія кокосу - прекрасний засіб для масажу. Вона моментально робить шкіру м'якою. При регулярному використанні запобігає утворенню тріщин на руках і п'ятках.

Також олією можна знімати макіяж, в тому числі, навколо очей.

Кокосова олія в рідкому виді добре змішується з іншими базовими оліями, а також з косметичними продуктами.

Кокосова олія укріплює, живить волосся та придає їм блиск. Вона придає пишність сухому і виснаженому дією вітру, сонця, моря, частого фарбування і хімічних завивок волоссю. Укріпляє, придає йому красоту і м'якість. Кокосова олія легко змивається, прекрасно показує себе в використанні як засіб для покращення якості засмаги. Вона є ідеальним засобом для захисту волосся під час курортного сезону, при цьому наноситься до прийняття сонячних і морських ванн. Кокосова олія є також чудовим засобом закріплення кольору і надання сяючої красоти волоссю після фарбування хною і басмою. Використовується в виді маски - від 20 хвилин до 3 годин, після чого змивається шампунем. Після змивання не залишає слідів. Кокосова олія зменшує втрати білку волосся під час миття. Слой олії на волоссі захищає волокна від пошкодження під час витирання і розчісування.

Склад

Високоякісна олія кокосу холодного віджиму - перший віджим.

Кошик