Гель для інтимної гігієни в період менопаузи 300 мл "ЯКА"

Акційна ціна:
80,00 грн.

Ціна: 89,00 грн.

Об'єм: 300 мл.

Правильно підібраний засіб для інтимної гігієни в багатьох випадках може позбавити жінку від неприємних симптомів менопаузи – сухості, сверіжу, дискомфорту, печіння. При менопаузі рівень рН змінюється з 3,5-4,5 до 6-7. Препарати, що містять молочну кислоту, в даному випадку не підходять, оскільки вони спрямовані на підтримку кислого середовища, а в період менопаузи слід використовувати засіб з нейтральним рівнем кислотності (рН 6-7). Засіб для інтимної гігієни повинен відповідати фізіологічного стану і потребам жінки.

Застосування:

невелику кількість засобу розвести водою, вспінити та акуратними м'якими рухами нанести на слизову інтимної зони, після чого ретельно змити достатньою кількістю води. Можливе часте застосування по кілька рази на день.

Склад:

water, sodium lauryl glucose carboxylate (and) lauryl glucoside, sodium c14-16 olefin sulfonat, cocamidopropyl betaine, coco-betaine, coco glucoside (and) glyceryl oleate, aloe barbadensis leaf extract, d-panthenol, allantoin, xylitol , glycerin, tea tree (melaleuca alternifolia) essential oil, dehydroacetic acid, ethylhexylglycerin

Термін придатності до:

15.04.2020

Кошик