Натуральна фарба для волосся Чанді Чорна мініатюра 30г.

Ціна: 75,00 грн.

Вага: 30 грам

Фарба на основі натуральної очищеної хни та цілющих індійських трав, ретельно фарбує волосся в насичений натуральний колір та запобігає появі лупи.

Ідеальний варіант для алергіків, вагітних та для жінок, що годують груддю.

При використані фарби Чанді значно зменшується випадіння волосся, прискорюються ріст, волосся набуває здорового та доглянутого вигляду.

Кількість фарби для одного фарбування:

  • коротке волосся - 15-30 г.,
  • волосся середньої довжини - 40-60 г.,
  • довге волосся - 70-90 г.

Приготування суміші та нанесення фарби

Перед початком фарбування вимийте та висушіть волосся. Під час фарбування використовуйте рукавички (входять в комплект). Суміш для фарбування використовуйте відразу після приготування.

Відповідно до довжини Вашого волосся, розведіть необхідну кількість фарби з теплою водою (60-70°С) та розмішайте до однорідної маси середньої густини.

Потрібно залишити суміш на 2 години під накриттям для кращого ефекту фарбування. Знову додайте води та розміщайте суміш до однорідної маси середньої густини, нанесіть на чисте злегка вологе волосся, починаючи від коренів, використовуючи щітку для фарбування або гребінець з дрібними зубцями. Залишіть фарбу на волоссі ще на 2 години.

При першому фарбуванні рекомендуємо перевірити інтенсивність кольору на окремому пасмі волосся. Після фарбування волосся ретельно вимити без використання шампуню.

Колір фарби повністю проявиться впродовж 48 годин.

Фарба складається з натуральних інгредієнтів, у зв'язку з чим час фарбування, інтенсивність кольору та зафарбовування сивини залежить від Вашого попереднього кольору та стану волосся. 

Склад

Хна індійська вищого гатунку, індігофера, амла.

100% натуральна фарба для волосся Чанді, що складається виключно з лікувальних Індійських трав, це унікальна можливість оздоровлення вашого волосся під час його фарбування.

Дивіться також

інші фарби для волосся.

Кошик