Натуральна Зубна паста з екстрактом лапок хвої

Акційна ціна:
90,00 грн.

Ціна: 98,00 грн.

Об'єм: 100 мл.

Створена для м'якого і дбайливого догляду за зубами і порожниною рота, ніжно очищає зубний наліт, не травмуючи зубну емаль, перешкоджає утворенню запальних процесів в порожнині рота. Володіє яскраво-вираженим хвойним смаком, дезодоруючим і освіжаючим ефектом.

Властивості:

 -  антисептична;

 -  бактерицидна

 -  загоююча;

 -  дезодоруючі;

Для профілактики і в комплексній терапії карієсу, захворювань пародонту, стоматиті та ін.

 

Рекомендована для щоденного догляду за зубами і порожниною рота - добре видаляє зубний наліт, залишки їжі, приємна на смак, володіє дезодоруючим і освіжаючим ефектом. Активна система діоксиду кремнію, каоліну, пектину яблучного сорбує зубний наліт і перешкоджає його появі. Натуральна зубна паста з екстрактом лапок хвої забезпечує делікатну і м'яку чистку зубів не травмуючи і не пошкоджуючи зубну емаль, завдяки виключно м'якому абразиву.

Основні активні компоненти - екстракт лапок хвої і живиця - природні антисептики, ефективно дезінфікують порожнину рота, прибирають набряклість і кровоточивість десен, ефективні при пародонтозі, усувають неприємний запах, активізують процеси загоєння тканин порожнини рота, посилюють місцевий обмін речовин, зміцнюють десна і капіляри.

Підходить для щоденного застосування.

Не містить ФТОР!

Не містить хімічних і синтетичних компонентів.

Склад:

гліцерин, діоксид кремнію (або аеросил), каолін, пектин яблучний, гідроокис кремнію, екстракт лапок хвої, живиця, ксантан (або камідь гуарова дерева), ксиліт, вода очищена.

Протипоказання:

Індивідуальне несприйняття складових.

Спосіб застосування:

нанести зубну пасту на вологу зубну щітку і ретельно почистити зуби і ясна, після чого добре прополоскати ротову порожнину. 

Дивіться також

інші зубні пасти 

Кошик