Ціна: 60,00 грн.
Об'єм: 30 мл.
Prunus persica. Сімейство: Розоцвітих
Метод отримання: холодне пресування кісточок плодів.
Для догляду за шкірою обличчя і тіла з метою масажу, живлення, пом'якшення, зволоження, зменшення сухості і лущення внаслідок прийняття сонячних ванн, а також як засіб для зняття макіяжу.
Особливості хімічного складу: багата на поліненасичені жирні кислоти (пальматинова, олеінові, лінолеві, гаммаліноленові), вітамінами А, Е, С, Р, а також групи В, каротиноїди, токоферолами і фосфоліпідами, мінеральними речовинами (калій, кальцій, фосфор і залізо).
При нанесенні на шкіру добре всмоктується і забезпечує швидке проникнення біологічно активних речовин. Тонізує, стимулює обмінні процеси, відновлює еластичність, збагачує тканини киснем, нормалізує кровообіг.
• догляд за шкірою будь-якого типу (сухою, жирною, зрілою);
• догляд за шкірою навколо очей;
• догляд за чутливою і проблемною шкірою, вугри, дерматит;
• догляд за бровами і віями;
• догляд за волоссям, реабілітація пофарбованих, сухих і ламких волосся;
• догляд за сухими, обвітреними, потрісканими губами;
• келоїдні рубці, розтяжки (Стрий), целюліт;
• ущільнені ділянки на долонях, ліктях, підошвах ніг, тріщини;
• сонячні і побутові опіки;
• догляд за нігтями: зміцнення і стимулювання зростання;
• гострі та хронічні запалення середнього вуха;
• догляд за шкірою немовлят при запаленнях і попрілості.
Персикове масло - лідер в догляді за шкірою, що в'яне, краще масло для глибокого масажу обличчя - пальці добре ковзають по шкірі, не розтягуючи її. Використовується в чистому вигляді, в суміші з іншими рослинними оліями, для збагачення косметичних засобів - 10-15% персикового масла в креми, лосьйони; 5-10% - в шампуні, бальзами; як основа для розчинення ефірних масел - 3-5 крапель ефірного масла на 10 мл персикового масла.
Очищення шкіри, демакияж: нанести кілька крапель на змочений в гарячій воді і віджатий ватний диск і протерти шкіру.
Гарячі маски, аплікації: розігріти масло на водяній бані. На ділянки шкіри накласти серветку, просочену персиковим маслом (чистим або з ефірними маслами). Тривалість процедури 15-30 хвилин, 1-2 рази на день.
При сухій, запальній і шкірі що лущиться: до 1-2 ст. ложок персикового масла додати по 1-2 краплі сандалу, апельсина, ромашки блакитний.
Масло для щоденного догляду за шкірою:
Масло при запаленій шкірі і вугрової висипки: до 1 ст. ложці персикового масла додати по 2 краплі ефірних масел лаванди і гвоздики.
Масло для усунення зморшок навколо очей: до 1 ст. ложці персикового масла додати по 1 краплі сандалу, лімета і неролі або по 2 краплі сандалу і троянди.
Догляд за губами: до 1-2 ст. ложок персикового масла додати по 1-2 краплі лімета, м'яти, троянди і меліси. Щодня вранці і ввечері наносити олію на губи.
Догляд за волоссям: змащувати, злегка втираючи, коріння волосся за 15-20 хвилин до миття персиковим маслом або його сумішшю з маслом жожоба (1: 1), або аромамаслами - до 1 ст. ложки персикового масла додати 2-3 краплі одної з сумішей ефірних масел: 1) імбиру, сосни або 2) евкаліпта, апельсина, кедра.
Масаж: використовується чисте масло або в суміші з іншими жирними маслами, або з додаванням 3-5 крапель ефірних масел.
При рубцях і розтяжках: втирати в проблемні ділянки персикове масло або його суміш з іншими рослинними оліями, або аромамаслами - до 1-2 ст. ложок персикового масла додати 2-3 краплі однієї із сумішей ефірних масел: 1) розмарину, лаванди, м'яти, гвоздики (2: 1: 1: 1) або 2) розмарину, лимона і апельсина (3: 1: 1)
При целюліті: проводити жорсткий масаж персиковим маслом або аромамаслами - до 1-2 ст. ложок персикового масла додати 2-3 краплі однієї із сумішей ефірних масел: 1) герані, ялівцю, лимона, фенхеля або 2) лаванди, розмарину, евкаліпта.
Догляд за нігтями: персикове масло в чистому вигляді або в суміші 1: 1 з одним з рослинних масел, або з додаванням до 1 ст. ложки персикового масла по 2-3 краплі лимона, евкаліпта, лаванди. Щодня наносити і масажувати ніготь і нігтьовий валик протягом 15-20 хвилин.
Аплікації при опіках: до 1 ст. ложки персикового масла додати 10-15 крапель ефірного масла лаванди. Нанести на марлеву серветку і прикласти до ураженої ділянки.
При запаленнях середнього вуха:
закопування: 2-3 краплі теплого персикового масла 2 рази в день.
Турунди: в 10 мл персикового масла додати 2 краплі чайного дерева або шавлії, підігріти суміш на водяній бані. Смужку бинта просочити підігрітою сумішшю і акуратно пінцетом закласти у вухо. Можна погріти вухо синьою лампою.
Протипоказання: індивідуальна непереносимість.
Умови зберігання: після відкриття зберігати в холодильнику.