Пробіотичний спрей для усунення запаху нікотину "Organics Анти-Тютюн"

Акційна ціна:
35,00 грн.

Ціна: 80,00 грн.

Об'єм: 200 мл.

Запах тютюну, непомітний для самого курця може дратувати оточуючих і глибоко проникати в обивку автомобільного салону або м'які меблі, з часом створюючи стійкий, важкий для видалення запах. Нейтралізатор запаху нікотину справиться з невидимим ворогом.

Усунення запаху і очищення повітря в приміщенні приносить велику користь нашому здоров'ю, покращуєт сон, підвищує якисть кисню, котрим ми насичуєм свій організм. Звичайні спреї-дезодоранти лише тимчасово перебивають неприємний запах, а пробіотики знищують його повністю.

Сфера використання

Нейтралізація запаху нікотину в приміщенні, в салоні автомобіля, на одязі, тканинах та інших матеріалах. Створення сприятливого мікроклімату. Не залишає слідів і розводів. Нейтральне для любих матеріалів і тканин.

  • Ефективне усунення неприємного запаху!
  • Оптимальна гігієна оброблених поверхонь!
  • 100% органіка в складі!

Organics Анти-Тютюн - це спеціальна композиція пробіотичних мікроорганізмів, котрі виконують функцію розщеплення нікотинової смоли та інших продуктів осідання від тютюнового диму.

Способ використання

Перед кожним використанням ретельно взбовтайте флакон так, щоб осад на дні повністю розчинився. Рівномірно розпиліть засіб на вологу поверхню. Не змивайте засіб з поверхні. При необхідності повторюйте процедуру один раз на добу до повного зникнення неприємного запаху. 

Увага! Продукція ТМ Organics не сумісна з одночасним використанням дезифікуючих або інших агресивних засобів.

Склад

Підготовлена вода, комплекс пробіотичних мікроорганізмів, ензими, органічні ПАР<0,6%.

ПРОТЕРМІНОВАНИЙ ТОВАР

Термін придатності до:

25.08.2019

Дивіться також

Що таке пробіотики

та інші продукти з серії Анти-запах.

Кошик