Шампунь "Мана осені" з Червоною глиною з помпою 250мл

Ціна: 260,00 грн.

Об'єм: 250 мл.

ТАРА - СКЛО

Представник шампунів з натуральним складом ТМ Еколюкс - ПОРИ РОКУ. У цю лінійку входить 4 види шампуню, з глинами.
Завдяки наявності в складі червоної глини, ефірним оліям ромашки, лаванди і лимона, рекомендований до застосування для жирного волосся і для волосся, котре швидко забруднюється. Нормалізує жировий баланс шкіри та роботу сальних залоз.

Натуральний, органічно підібраний склад дозволяє м'яко і ефективно очищати, не пересушувати і не травмувати волосся і шкіру.Рекомендований для щоденного застосування.

Володіє легкою консистенцією, приємним не нав'язливим ароматом, блідо червоного, з рожевими нотками кольором.
Основними діючими речовинами шампуню є червона глина, ефірна олія лимона, лаванди і ромашки.
Червона глина відноситься до найефективніши
х, при жирності волосся глинам, відмінно «працює» при жирності і швидкому забрудненніволосся, стимулює кровообіг, очищає шкіру голови, знімає роздратування. Нормалізує ліпідний обмін і роботу сальних залоз. Дарує приємне відчуття легкості і свіжості волоссю.
Ефірні масла лимона, лаванди, ромашки 
володіють очищаючою, заспокійливою, оздоровчою та протисвербіжною дією. Нормалізують жировий баланс шкіри голови, зміцнюють волосся, роблять його блискучим і здоровим. Plantapon PSC - зелений ПАР, забезпечує м'яке і легке очищення волосся, не містить в своєму складі агресивних хімічних речовин, Ідеальний компонент для «зелених» рецептур.

Спосіб використання:

шампунь нанести на вологе волосся, легкими масажними рухами розподілити по волоссю, змити водою. Потім нанести 2-й раз, розподілити, залишити на 5-7 хвилин. Змити водою. Підходить для щоденного застосування.

Склад:

вода очищена, комплекс зелених ПАР Plantapon PSC, гліцерил олеат, глина червона, гидролізірованний кератин, ефірні олії: ромашки, лаванди, лимону, бензоат натрію.

Умови зберігання:

24 місяці, після початку використання 6 місяців.

Використати до:

28.12.2022

Кошик