Шампунь "Квітуча весна" з Блакитною глиною з помпою 250мл

Ціна: 260,00 грн.

Об'єм: 250 мл.

ТАРА - СКЛО

Представник шампунів з натуральним складом ТМ Еколюкс - ПОРИ РОКУ. У цю лінійку входить 4 види шампуню, з глинами.

Завдяки наявності в складі блакитної глини, екстрактам аїру і кропиви, рекомендований до застосування при випаданні волосся. Зміцнює коріння волосся, живить волосяну цибулину, перешкоджає випаданню волосся, робить його міцним і шовковистим.

Натуральний, органічно підібраний склад шампуню, дозволяє м'яко і ефективно очищати не пересушуючи і не травмуючи волосся і шкіру. Рекомендований для щоденного застосування.
Володіє легкою консистенцією, приємним не нав'язливим ароматом, блідо синього кольору.
Основними діючими речовинами є блакитна глина, екстракт аїру, екстракт кропиви.
Блакитна глина відноситься до найефективніших, для волосся глинам, відмінно «працює» проти випадіння та підходить для всіх типів волосся, стимулює кровообіг, очищає шкіру голови, знімає роздратування. Блакитна глина має унікальну властивість зміцнювати волосяну цибулину, за рахунок багатого мінерального комплексу в складі, і саме цим позитивно впливає на фактор зміцнення і оздоровлення волосся.
Комплекс екстракту лепехи і екстракту кропиви надає блиск, оздоровлює, і зміцнює волосяну цибулину, повертає волоссю здоровий зовнішній вигляд. Містить цілий комплекс вітамінів і мінералів, ефективно діє проти випадіння, посилюючи процес оновлення волосся.
Plantapon PSC - зелений ПАР, забезпечує м'яке і легке очищення волосся, не містить в своєму складі агресивних хімічних речовин, Ідеальний компонент для «зелених» рецептур.

Спосіб використання:

шампунь нанести на вологе волосся, легкими масажними рухами розподілити по волоссю, змити водою. Потім нанести 2-й раз, розподілити, залишити на 5-7 хвилин. Змити водою. Підходить для щоденного застосування.

Склад:

вода очищена, комплекс зелених ПАР Plantapon PSC, гліцерил олеат, блакитна глина, гидролізірованний кератин, екстракт аїру, екстракт кропиви , бензоат натрію.

Умови зберігання:

24 місяці, після початку використання 6 місяців.

Використати до:

20.01.2023

Кошик