Шампунь "Літо Любові" з Зеленою глиною з помпою 250мл

Ціна: 260,00 грн.

Об'єм: 250 мл.

ТАРА - СКЛО

Представник шампунів з натуральним складом ТМ Еколюкс - ПОРИ РОКУ. У цю лінійку входить 4 види шампуню, з глинами.

Завдяки наявності в складі зеленої глини, ефірних масел лимона, чайного дерева, ромашки, рекомендований до застосування при лупі, і для волосся схильного до жирності. Оздоровлює волосся і шкіру голови при лупі, перешкоджає її утворенню, зміцнює волосся, очищає шкіру голови, нормалізує ліпідний баланс шкіри.

Натуральний, органічно підібраний склад дозволяє м'яко і ефективно очищати волосся і шкіру голови, не пересушуючи і не травмуючи їх. Рекомендований для щоденного застосування.

Володіє легкою консистенцією, приємним не нав'язливим ароматом, блідо зеленого кольору.

Основні діючі речовини: зелена глина, ефірні олії: лимона, ромашки і чайного дерева.

Зелена глина, відноситься до найефективніших для волосся глинам, проти лупи і підходить власникам жирного волосся, стимулює кровообіг, очищає шкіру голови, знімає роздратування, нормалізує ліпідний обмін. Зелена глина має унікальну властивість нормалізувати обмін речовин в шкірі голови, за рахунок чого позитивно впливає на фактор зміцнення волосся.

Комплекс ефірних масел лимона. чайного дерева і ромашки сприятливо позначаються на шкірі голови і волоссі, володіють антибактеріальною, протигрибковою, заспокійливою, зміцнюючою дією

Plantapon PSC - зелений ПАР, забезпечує м'яке і легке очищення волосся, не містить в своєму складі агресивних хімічних речовин, Ідеальний компонент для «зелених» рецептур.

Спосіб використання:

шампунь нанести на вологе волосся, легкими масажними рухами розподілити по волоссю, змити водою. Потім нанести 2-й раз, розподілити, залишити на 5-7 хвилин. Змити водою. Підходить для щоденного застосування.

Склад:

вода очищена, комплекс зелених ПАР Plantapon PSC, гліцерил олеат, глина зелена, гідролізований кератин, ефірні олії: лимона, ромашки, чайного дерева, бензоат натрію.

Умови зберігання:

24 місяці, після початку використання 6 місяців.

Використати до:

28.12.2022

Кошик