Пробіотичний спрей для санітарно-гігієнічної обробки і усунення неприємного запаху від домашніх тварин "Organics Zoo-WC"

Ціна: 80,00 грн.

Об'єм: 200 мл.

Багато людей утримуються від покупки домашньої тварини бо бояться специфічного запаху, який часто появляється в квартирах навіть з дуже чистоплотними улюбленцями. Інше, не менш важливе питання - гігієна. Адже тварини можуть заразити людину деякими видами інфекційних захворювань.

Теперь є вихід, що суміщяє в собі вирішення обох задач. Дезинфекція приміщень, в яких міститься тварина і усунення запаху одночасно стало можливим дякуючи унікальному засобу з живими мікроорганізмами. Використання пробіотиків в догляді за домашніми улюбленцями позбавить їх господарів від клопотів і побоювань, пов'язаних з здоров'ям, як людей, так і тварин.

Сфера використання

Біологічна дезинфекція і санітарно-гігієнічний обробка туалетів, лотків, місць для годування, спальних місць домашніх тварин, пташиних кліток, кліток з гризунами, місць утримування рептилій. Повна нейтралізація специфічного запаху від домашніх тварин - собак, котів, гризунів, рептилій, птахів.

Ефективне усунення патогенних бактерій, створення стабільної здорової мікрофлори на поверхнях, що оброблялись даним засобом. Надійна профілактика бактеріальних інфекций, домашніх тварин, гризунів та птахів.

Organics Zoo-WC - це спеціальна композиція пробіотичних мікроорганізмів, які виконують функцію санітарної очистки поверхонь від органічного бруду і патогенних бактерій.

Засіб Organics Zoo-WC не має запаху, тому він є нейтральним для нюху Вашего улюбленця. Допускається використання в присутності домашніх тварин.

  • Ефективне усунення неприємного запаху!
  • Надійний захист від інфекцій!
  • Оптимальна гігієна!
  • 100% органіка в складі!

Способ використання

Перед кожним використанням ретельно взбовтайте флакон так, щоб осад на дні повністю розчинився. Рекомендується попередньо забрати залишки органічного бруду або промити лоток проточною водою. Рівномірно розпиліть засіб на вологу поверхню. Не змивайте засіб з поверхні. При необхідності повторіть цю процедуру один раз в добу до повного зникнення неприємного запаху. В якості профілактики проводіть обробку принаймі три рази на тиждень.

Увага! Продукція ТМ Organics не сумісна з одночасним використанням дезифікуючих або інших агресивних засобів.

Склад

Підготовлена вода, комплекс пробіотичних мікроорганізмів, органічні ПАР.

Дивіться також

Що таке пробіотики

та інші продукти з серії Анти-запах.

Кошик