Пробіотичний засіб-концентрат для ручного чищення килимів та м'яких меблів "Organics Carpet Cleaner"

Ціна: 76,00 грн.

Об'єм: 500 мл.

Засіб Oragnics Carpet Cleaner - це високотехнологічный і в той же час екологічно безпечний органічний концентрат, який при чистці килима виконує одночасно три важливі функції:

  • екологична пінна мийка килима.
  • глибока біологічна очистка структури килима (біологічна дезинфекція).
  • дезодорування килима натуральними ароматичними компонентами і повне усунення неприємних запахів.

Екологічна пінна мийка килима відбувається завдяки дерматологічно м'ягким цукровим ПАР, які включені в склад Oragnics Carpet Cleaner.

Цукрові ПАР (Алкілполіглюкозиди) виробляються з рослинної, відновлювальної сировини (цукровий буряк, кукурудзяний крохмал, цукрова тростина) на основі глюкози.

Алкілполіглюкозиди м'яко діють на шкіру людини, утворюють стійку піну і мають хороші моючі властивості. Крім того, цукрові ПАР легко піддаються біологічному розкладу, відповідно, не наносять шкоди не лише людині, але і навколишньому середовищі. Безопасность Алкілполіглюкозидів підтверждена важливими в області органічних миючих засобів сертифікатами Ecocert (Франция), BDIH (Германия), а токож FDA GRAS (США).

Пробіотичені бактерії, що входять в склад Oragnics Carpet Cleaner , виконують глубоку біологічну очистку структури килима. Органічна миюча основа ефективно несе пробіотичні бактерії по волокнах тканини в глубину килима. Там пробіотичні мікроорганізми переробляють дрібні частинки органічного бруду, сліди токсинів пилового кліща, видаляють неприємні запахи. Тобто виконують ту важливу роботу, яка не під силу сучасним пилососам. Через деякий час пробіотики повністю усувають патогенні (шкідливі для людини) бактерії та мікроспори грибів з території килима. Таким чином досягається стабільний ефект біологічної дезинфекції килимового покриття.

І накінець, ароматичні компоненти на натуральних олійках, які присутні в складі Oragnics Carpet Cleaner, проводять дезодорацію килима, надовго залишаючи після себе ненав'язливий приємний аромат свіжості.  

Призначення

Екологічне чищення килимів та м'яких меблів.

Способ використання

Перед кожним використанням ретельно взбовтайте флакон так, щоб осад на дні повністю розчинився.

Розбавте 100 мл засобу в 900 мл води. Збийте розчин до утворення піни. Нанесіть піну за допомогою щітки на килим. Уникайте зайвого намокання поверхонь. Дочекайтесь повного висихання і зберіть залишки піни і бруду, що відокремилась, пилососом.

Для сильних забруднень (плям) попередньо вибірково нанесіть Organics Carpet Cleaner в нерозбавленому вигляді на 15-20 хвилин. Потім проведіть повну чистку килима за описаною вище процедурою.

Увага! Продукція ТМ Organics не сумісна з одночасним використанням дезифікуючих або інших агресивних засобів.

Склад

Підготовлена вода, комплекс пробіотичних мікроорганізмів, м'які тензиди рослинного походження (<5%).

Термін придатності до:

22.06.2022

Дивіться також

Що таке пробіотики

продукти для дому

та пробіотичні продукти з серії Анти-запах.

Кошик