Біо-Кондиціонер для прання «Organics Flora»

Об'єм: 1000 мл.

Ніжний квітковий аромат. Вишуканий запах весняних квітів передає красочну атмосферу квітучого саду. Злегка відтінений мімозою і бузком, аромат прекрасно поєднується з благородним запахом піона і рози.

Після полоскання на білизні залишається ніжний шлейф букету весняних квітів. 

Organics Flora   - це високотехнологічний і в той же час екологічно безпечний органічний концентрат-ополіскувач, який в процесі полоскання білизни виконує одночасно чотири важливі функції 4 в 1:

  • Пом'якшення і захист тканини.
  • Антистатичний ефект.
  • Глибока біологічна очистка структури тканини пробіотиком (біологічна дезинфекція).
  • Повне усунення всіх неприємних запахів.

Призначення

Organics Flora : густий, высококонцентрованний продукт, призначений для кондиціонування білизни в процесі полоскання і може використовуватись як при ручному, так і при машинному пранні. Спеціальна органічна формула пом'якшує волокна тканини, захищає їх від пошкоджень, полекшує прасування і зберігає повітряпроникність білизни. Комплекс пробіотичних мікроорганізмів виконує глибоку біоочистку структури тканини від шкідливих мікробів і неприємних запахів. Білизна набагато довше зберігає запах чистоти і свіжості.

Спосіб використання

Перед кожним використанням ретельно взбовтайте флакон так, щоб осад на дні повністю розчинився.

При ручному пранні використовуйте 1 ковпачок (40мл) на 10 літрів води в процесі ополіскування білизни.

При машинному пранні залийте 1-2 ковпачки (40-80мл) в відділення для ополіскувача (див. інструкцію до Вашої пральної машини).

1 літр ополоскувача розрахований на 25 циклів полоскання.

Склад

Демінералізована вода, комплекс пробіотичних мікроорганізмів, <5% катіонні ПАР на рослинної сировини, парфюмерна композиція.

Пробіотичні мікроорганізми - живі культури безпечних для людини бактерій, які виконують функцію глибокої очистки структури матеріалу від органічного бруду. По своїй природі вони є противниками хвороботворних мікроорганізмів, пробіотики ефективно подавляють і на довгий період блокирують ріст патогенних, шкідливих для людини бактерій. Виробник: Голандія.

Катіонні тензиди - катіонна поверхнево-активна речовина, що виготовляється з рапсової олії. Вона біологічно розкладається, є безпечною для людини і навколишнього середовища, повністю узгоджена з Європейською концепцією використання зелених ПАР. Ці катіонні ПАР одобрені Шведським Товариством Захисту Природи Good Environmental Choice Sweden (Bra Miljoval)Good Environmental Choice Sweden
для виробництва миючиEco Labelх засобів з маркуванням Eco Label
Виробник: Німеччина.

Натуральний аромат - парфумована віддушка виготовлена на основі натуральних олій.
Виробник: Великобританія.

Дивіться також

інші товари для прання.

Кошик