Пробіотичний засіб для чистки антипригарних поверхонь Organics

Ціна: 82,00 грн.

Об'єм: 500 мл.

Засіб для делікатної чистки і обезжирення посуду з антипригарною керамічною поверхнею.

Засіб «Organics» - це екологічно дружелюбний по складу розпилювач, який легко обезжирює і очищає посуду та сковородки з антипригарною керамічною або тефлоновою поверхнею.

Органичні миючі компоненти легко очищають антипригарну поверхню і повністю змиваються проточною водою.

За допомогою спеціально розроблених засобів, термін використання Вашої улюбленої посуди буде довгим, а зовнішній вигляд посуду буде завжди ідеальним.

Наибільш строгі вимоги ставлять до засобів для чистки посуди з керамічною і тефлоновою поверхнею. Склад таких засобів повинен не лише добре справлятись з жировими і пригорівшими забрудненнями, але і буть нейтральним по відношенню до матеріалу, з якого виготовлена посуда і до самого антипригарного слою.

Призначення

Для догляду за сковородками з керамічними і тефлоновими поверхнями, кераміченою посудою, посудою з тефлоновою поверхнею, посудою з любим атипригарним слоєм, посудою з алюмінію і нержавіючої сталі.

Допомагає очистити і видалити жирові забруднення на посуді з антипригарним покриттям. Спеціальні компоненти засобу допомагають зберегти властивості антипригарного покриття.

Склад

Підготовлена вода, <5% неіоногенних ПАР рослинного походження, <5% катіонних ПАР рослинного походження, органічні розчинники.

Термін придатності до:

18.02.2021

Дивіться також

Що таке пробіотики

продукти для кухні

та пробіотичні продукти з серії Анти-запах.

Кошик