Пробіотичний гель-концентрат для прання білої тканини "Organics White"

Ціна: 119,00 грн.

Об'єм: 1000 мл.

Organics White - рідкий пробіотичний засіб, виготовлений з органічних компонентів рослинного походження на основі мила і призначений для машинного і ручного прання. Він не пошкоджує структуру тканини та повністю виполікується під час полокання.

Комплекс пробіотичних мікроорганізмів виконує глибоку біоочистку структури тканини від органічних забруднень і шкідливих мікробів. Organics White бездоганно справляється з залишковим запахом білизни, також запобігає утворенню вапнякового нальоту і неприємного запаху всередині пральної машини.

Organics White - це високотехнологічний і в той же час екологічно безпечний органічний концентрат, який під час прання виконує одночасно три функції:

  • Екологічне прання органічними компонентами.
  • Глибоке біологічне очищення структури тканини пробіотиками (біологічна дезинфекція).
  • Повне усунення всіх неприємних запахів. 

Спосіб застосування

Завжди струшуйте концентрат перед використанням!

При ручному пранні розбавте 1 ковпачок 40 мл) засобу в 5 літрах води.

При машинному пранні використовуйте 1-3 ковпачки (40-120 мл) концентрату на 4-5 кг сухої білизни в залежності від забрудненості і жорсткості води.

1 літр концентрату Organics White розрахований на 25 циклів прання при температурі 30-95ºC.

Склад

Демінералізована вода, комплекс пробіотичних мікроорганізмів, 5-15% мило, 5-15% АПАР з рослинної сировини, <5% м'які тензиди рослинного походження (алкілполіглікозид), оптичний відбілювач, полікарбоксилат.

Пробіотичні мікроорганізми - живі культури безпечних для людини бактерій, котрі виконують функцію глибокого очищення структури тканини від органічного бруду. По своїй природі будучи антагоністами хвороботворних мікроорганізмів, пробіотики ефективно пригнічують і на довгий період блокують ріст патогенних, шкідливих для людини бактерій.
Виробник: Голандія.

Органічне мило виготовляється з рослинної сировини і рекомендовано Єврокомісією як екологічно чиста сировина для виробництва миючих засобів з маркуванням Eco Label.
Виробник: Німеччина.

Цукрові ПАР (Алкілполіглікозиди) виготовляються з відновлювальної сировини (цукровий буряк, кукурудзяний крохмаль, цукрова тростина) на основі глюкози.
Алкілполіглікозиди м'яко діють на шкіру людини і мають хороші миючі властивості. Крім того, Цукрові ПАР легко піддаються біорозкладу, отже, не шкодять не тільки людині але й оточуючому середовищу. Натуральність і безпечність алкілполіглікозидів підтверджена важливими в області органічних миючих засобів європейськими сертифікатами Ecocert(Франція), BDIH (Німеччина), а також FDA GRAS (США).
Виробник: Німеччина.

Екологічне прання речей відбувається завдяки органічному милу і дерматологічно м'яким Цукровим ПАР. Пробіотичні бактерії, котрі входять в склад Organics Sentesive Gel, виконують глибоке біологічне очищення структури тканини.

Культури пробіотичних мікроорганізмів в концентраті знаходяться в спорах (в сплячому стані). При потраплянні в пральну машину і розведенні водою спори бактерій-пробіотиків стають активними і виконують санітарну функцію очищення білизни від органічних забруднень і шкідливих мікробів. Причому максимальну активність пробіотичні мікроорганізми проявляють при температурі води в пральній машині від +20 до +60ºС (спори мікроорганізмів здатні витримувати 120ºС, але не довгий період). При пранні більше 60ºС, наприклад, при режимі 95ºС ефективність пробіотика знижується, але миючі властивості концентрату залишаються незмінними.

Дивіться також

інші товари для прання.

Кошик