Бомбочка для ванни "Суниця"

Вага: 190 грам

Бомбочка "Суниця" має солодкий, захопливий, теплий "аромат дитинства". Ефірне масло ветіверта є імуностимулятором і зміцнює Вашу здатність протистояти стресу. Масло ветіверта покращує місцевий кровообіг, тому деякі лікарі використовують його для лікування артриту, ревматизму і при болях у м'язах. Однак, можливо, найбільший ефект ветіверт робить на душу. З мови хінді назва цього масла перекладається як "масло спокою". що повністю відображає його характер. Ветіверт має глибоко розслаблюючу дію і є цінним засобом від безсоння, напруження, занепокоєння або депресії. Ванна з маслом ветіверта прекрасно знімає стрес.

Бурляща куля для ванни не тільки пом'якшує воду у Вашій ванні і дарує приємні відчуття, але і доглядає за Вашою шкірою. Масло виноградної кісточки, що входить до складу бомбочки, добре зволожує, живить шкіру, повертає їй еластичність і запобігає передчасному старінню. Молочко омолоджує шкіру, робить її шовковистою. Середземноморська морська сіль покращує ефект глибокого очищення шкіри, допомагаючи руху лімфи, виводячи шлаки і продукти обміну речовин через шкіру.

Спосіб застосування

наповнити ванну водою, розчинити бомбочку і насолоджуватися процедурою.

Склад

бікарбонат натрію, лимонна кислота, сухе молоко, середземноморська морська сіль, масло виноградних кісточок, віддушка "Суниця", ефірна олія ветіверта, полісорбат-80.

Кошик