Свічки «Біфонорм» на основі живих біфідобактерій "Авіцена" №10

Акційна ціна:
72,00 грн.

Ціна: 88,95 грн.

Відомо, що при впливі деяких факторів змінюється кількісний і якісний склад мікрофлори слизових. Часто жінки стикаються з проблемою сухості, печіння, свербіжу на слизовій інтимних зон. Свічки Бифонорм сучасний високоефективний засіб для лікування і профілактики вагінальних дисбактеріозів, при наявності патогенної мікрофлори піхви. Свічки Бифонорм ефективні після антибіотико терапії.

Свічки Бифонорм з біфідобактеріями є високоефективним засобом у боротьбі з дисбактеріозами і патогенною мікрофлорою піхви, такими як, кишкова паличка, стафілокок, шигели, протей, кандиди, які з'являються після перенесених захворювань, вікових гормональних змін, інтенсивної антибіотикотерапії.

Свічки Бифонорм використовують для профілактики і лікування захворювань, що супроводжуються порушенням складу мікрофлори піхви, таких як кольпіти, вульвовагініти, дисбактеріоз, дріжджовий мікоз, кандидоз, відновлення імунітету стінки піхви.

Склад

1 супозиторій містить 1 дозу (не менше 107) живих біфідобактерій (Bifidobacterium bifidum), допоміжні речовини: поліетиленоксид -1500, ланолін безводний.

Застосування

вагінально по 1 супозиторію 1-2 рази на день протягом 10 днів.

Протипоказання

не застосовувати одночасно з антибіотико терапією.

Термін зберігання

12 місяців.

Використати до

12.2020

Кошик