Свічки на основі екстракту трави Чистотілу "Авіцена" №10

Акційна ціна:
67,00 грн.

Ціна: 81,70 грн.

Цілющі властивості чистотілу відомі з давніх часів. Свічки з екстрактом чистотілу - номер один в боротьбі з пухлинами. Крім того, яскраво виражені протизапальні, спазмолітичні, гепатопротекторні та імуномодулюючі властивості дозволяють застосовувати свічки з екстрактом чистотілу для профілактики і в комплексному лікуванні циститів, холециститів, холангітів, гепатитів, уретритів і багатьох інших захворювань.

Свічки з екстрактом чистотілу мають жовчогінну, спазмолітичну, болезаспокійливу, седативну, гепатопротекторну, протизапальну властивості, пригнічують зростання доброякісних і злоякісних новоутворень, перешкоджають утворенню метастазів, допомагають при доброякісних і злоякісних пухлинах будь-якої локалізації, у тому числі поліпозах, пухлинах прямої кишки і товстого кишківника, піхви і шийки матки, при гепатитах, холангітах, циститах, холециститах, жовчнокам'яній хворобі, при геморої, подагрі, ревматизмі.

Склад

поліетиленоксид -1500, екстракт трави чистотілу, ланолін безводний.

Застосування

ректально або вагінально, після мікроклізми або акту дефекації по 1 супозиторію 1-2 рази на день протягом 2 тижнів.

Протипоказання

Особам з чутливістю до окремих компонентів рецептури, не рекомендується особам, що хворі на бронхіальну астму, стенокардію, епілепсію. Перед застосуванням слід порадитись з лікарем.

Термін зберігання

24 місяці.

Використати до:

03.08.2022

Кошик